Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ipek

Është emri yt Ipek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ives, Ipko, Ivica, Ivis, Ibycus, Iphis, Ibibik, Ibuki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ivika, Ivessa, Ivisek, Ifka, Ibich, Ivka, Ivec, Ifig
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3180 Ipek's në Facebook. Pozicioni #14526
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga IpekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ipek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ipek? Voto për emrin tënd