Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ivica

Është emri yt Ivica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Ives, Ipko, Ivis, Ibycus, Iphis, Ibibik, Ibuki, Ipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ipek, Ivika, Ivessa, Ivisek, Ifka, Ibich, Ivka, Ivec
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6770 Ivica's në Facebook. Pozicioni #8051
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Popullore slloven emrat boy - Popullore italian emrat boy
Komente nga IvicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ivica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ivica? Voto për emrin tënd