Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ives

Është emri yt Ives? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ipko, Ivica, Ivis, Ibycus, Iphis, Ibibik, Ibuki, Ipke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ipek, Ivika, Ivessa, Ivisek, Ifka, Ibich, Ivka, Ivec
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1535 Ives's në Facebook. Pozicioni #24988
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga IvesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ives? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ives? Voto për emrin tënd