Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Intan

Është emri yt Intan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ionatan, Imededdine, Ionathan, Imadudeen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Indiane, Indiana, Ianthina, Induma, Intania, Indine, Indina, Indy Mae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 148 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 127 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32855 Intan's në Facebook. Pozicioni #2269
Kategoritë:Emrat Indonesian - Top 100 indonezian emrat - Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga IntanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Intan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Intan? Voto për emrin tënd