Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idonea

Është emri yt Idonea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Idonite, Iduna
Djem me tinguj të ngjashëm:Iden, Idan, Idina, Idham, Ithan, Itam, Idunna, Idumea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idna, Idone, Idony, Iduna, Iatania, Idannia, Idunn, Idona
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Idonea's në Facebook. Pozicioni #619066
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga IdoneaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idonea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idonea? Voto për emrin tënd