Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idham

Është emri yt Idham? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iden, Idan, Idina, Ithan, Itam, Idunna, Idumea, Idam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idna, Idone, Idony, Iatania, Iduna, Idannia, Idonea, Idunn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2750 Idham's në Facebook. Pozicioni #16254
Kategoritë:Popullore indonezian emrat boy
Komente nga IdhamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idham? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idham? Voto për emrin tënd