Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idna

Është emri yt Idna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iden, Idan, Idina, Idham, Ithan, Itam, Idunna, Idumea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idone, Idony, Iatania, Iduna, Idannia, Idonea, Idunn, Idona
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 105 Idna's në Facebook. Pozicioni #175859
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IdnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idna? Voto për emrin tënd