Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Idone

Është emri yt Idone? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Iden, Idan, Idina, Idham, Ithan, Itam, Idunna, Idumea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Idna, Idony, Iatania, Iduna, Idannia, Idonea, Idunn, Idona
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Idone's në Facebook. Pozicioni #516534
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IdonePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Idone? Voto për emrin tënd


Është emri yt Idone? Voto për emrin tënd