Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Howland

Është emri yt Howland? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helmut, Helmuth, Helmutt, Holland, Helenito, Halwende, Helmoed, Halim Wahyudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Holanda, Heliante, Halimeda, Helend, Heloneida, Hilmiya Nanda, Heliantha, Helenita
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Howland's në Facebook. Pozicioni #169912
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HowlandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Howland? Voto për emrin tënd


Është emri yt Howland? Voto për emrin tënd