Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helmuth

Është emri yt Helmuth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Helmut
Djem me tinguj të ngjashëm:Helmut, Helmutt, Holland, Howland, Helenito, Halwende, Helmoed, Halim Wahyudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Holanda, Heliante, Halimeda, Helend, Heloneida, Hilmiya Nanda, Heliantha, Helenita
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Helmuth's në Facebook. Pozicioni #52372
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HelmuthPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helmuth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helmuth? Voto për emrin tënd