Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Helmut

Është emri yt Helmut? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Helmuth
Djem me tinguj të ngjashëm:Helmuth, Helmutt, Holland, Howland, Helenito, Halwende, Helmoed, Halim Wahyudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Holanda, Heliante, Halimeda, Helend, Heloneida, Hilmiya Nanda, Heliantha, Helenita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5960 Helmut's në Facebook. Pozicioni #8901
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore letonisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga HelmutPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helmut? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helmut? Voto për emrin tënd