Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Helmutt

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Helmutt.
Është emri yt Helmutt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Helmut, Helmuth, Holland, Howland, Helenito, Halwende, Helmoed, Halim Wahyudi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Holanda, Heliante, Halimeda, Helend, Heloneida, Hilmiya Nanda, Heliantha, Helenita
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Helmutt's në Facebook. Pozicioni #517879
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HelmuttPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Helmutt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Helmutt? Voto për emrin tënd