Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hitesh

Është emri yt Hitesh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hades, Hideaki, Hattush, Hitoshi, Hatach, Hideki, Hotse, Hudak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hedwig, Hadas, Hatice, Hudes, Hatsu, Hadewig, Hodesh, Hodijah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 138 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 141 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 139 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 139 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 53310 Hitesh's në Facebook. Pozicioni #1566
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga HiteshPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hitesh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hitesh? Voto për emrin tënd