Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hedwig

Është emri yt Hedwig? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Hadewych
Variante:Hedviga
Djem me tinguj të ngjashëm:Hades, Hideaki, Hattush, Hitoshi, Hatach, Hideki, Hotse, Hitesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hadas, Hatice, Hatsu, Hudes, Hadewig, Hodesh, Hodijah, Hadassah
Vlerësimi:
4/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1450 Hedwig's në Facebook. Pozicioni #26089
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HedwigPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hedwig? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hedwig? Voto për emrin tënd