Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hatsu

Është emri yt Hatsu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hades, Hideaki, Hattush, Hitoshi, Hatach, Hideki, Hotse, Hitesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hedwig, Hadas, Hatice, Hudes, Hadewig, Hodesh, Hodijah, Hadassah
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Hatsu's në Facebook. Pozicioni #225205
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga HatsuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hatsu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hatsu? Voto për emrin tënd