Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hersi

Është emri yt Hersi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Haris, Herrick, Harris, Harish, Hiroki, Horace, Hirsch, Hros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harika, Hiroko, Haruka, Herisca, Haracha, Hurik, Hirizi, Harsha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Pandela
Facebook:

+/- 130 Hersi's në Facebook. Pozicioni #150362
Kategoritë:Emra norvegjeze - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga HersiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hersi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hersi? Voto për emrin tënd