Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Herbie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Herbie.
Është emri yt Herbie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herebeorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Herb, Harvey, Harvie, Harb, Herby, Hervey, Hervé, Harif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hervie, Harva, Harpa, Hurb, Harbie, Herv, Horová, Huraiva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7715 Herbie's në Facebook. Pozicioni #7243
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga HerbiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herbie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herbie? Voto për emrin tënd