Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harvey

Është emri yt Harvey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hervé
Djem me tinguj të ngjashëm:Herb, Herbie, Harvie, Harb, Herby, Hervey, Hervé, Hareph
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hervie, Harva, Harpa, Hurb, Harbie, Herv, Horová, Huraiva
Vlerësimi:
4.5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 31 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 39 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67155 Harvey's në Facebook. Pozicioni #1299
Kategoritë:Popullore arab emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga HarveyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harvey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harvey? Voto për emrin tënd