Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Harva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Harva.
Është emri yt Harva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Herb, Harvey, Herbie, Harvie, Harb, Herby, Hervey, Hervé
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hervie, Harpa, Hurb, Harbie, Herv, Horová, Huraiva, Herbia
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Harva's në Facebook. Pozicioni #282874
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga HarvaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harva? Voto për emrin tënd