Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Herb

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Herb.
Është emri yt Herb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qartë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herebeorht
Djem me tinguj të ngjashëm:Harvey, Herbie, Harvie, Harb, Herby, Hervey, Hervé, Harif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hervie, Harva, Harpa, Hurb, Harbie, Herv, Horová, Huraiva
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36755 Herb's në Facebook. Pozicioni #2075
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1937
Komente nga HerbPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Herb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Herb? Voto për emrin tënd