Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hayes

Është emri yt Hayes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Haki, Hugo, Huj, Hache-Hi, Has, Hugh, Hugues, Hosea
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hygeia, Hisa, Hoshiko, Hessa, Huz, Hizia, Hygieia, Hoeikje
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4295 Hayes's në Facebook. Pozicioni #11491
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga HayesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hayes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hayes? Voto për emrin tënd