Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hao

Është emri yt Hao? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hay, Huey, Hau, Huw, Haye, Ho, Hewie, Howe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hye, Haya, H, Ha, Hei, Hwa, Hawa, Hea
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13395 Hao's në Facebook. Pozicioni #4683
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat e shkurtër
Komente nga HaoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hao? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hao? Voto për emrin tënd