Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Huey

Është emri yt Huey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hay, Hau, Huw, Haye, Hao, Ho, Hewie, Howe
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hye, Haya, H, Ha, Hei, Hwa, Hawa, Hea
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6940 Huey's në Facebook. Pozicioni #7907
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1910
Komente nga HueyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Huey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Huey? Voto për emrin tënd