Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Haya

Është emri yt Haya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Haie
Djem me tinguj të ngjashëm:Hay, Huey, Hau, Huw, Haye, Hao, Ho, Hewie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hye, H, Ha, Hei, Hwa, Hawa, Hea, Heya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14510 Haya's në Facebook. Pozicioni #4386
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga HayaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Haya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Haya? Voto për emrin tënd