Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerlinde

Është emri yt Gerlinde? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerlind
Djem me tinguj të ngjashëm:Garland, Grayland, Gariland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlinda, Gerlanda, Gerlant, Gerlind, Gerlande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1165 Gerlinde's në Facebook. Pozicioni #30605
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GerlindePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlinde? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlinde? Voto për emrin tënd