Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gerlinda

Është emri yt Gerlinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerlind
Djem me tinguj të ngjashëm:Garland, Grayland, Gariland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlinde, Gerlanda, Gerlant, Gerlind, Gerlande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Gerlinda's në Facebook. Pozicioni #102467
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GerlindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlinda? Voto për emrin tënd