Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerlande

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerlande.
Është emri yt Gerlande? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerland
Djem me tinguj të ngjashëm:Garland, Grayland, Gariland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlinda, Gerlinde, Gerlanda, Gerlant, Gerlind
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Gerlande's në Facebook. Pozicioni #520647
Kategoritë:
Komente nga GerlandePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlande? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlande? Voto për emrin tënd