Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gerlanda

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gerlanda.
Është emri yt Gerlanda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Gerland
Djem me tinguj të ngjashëm:Garland, Grayland, Gariland
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gerlinda, Gerlinde, Gerlant, Gerlind, Gerlande
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Gerlanda's në Facebook. Pozicioni #399531
Kategoritë:
Komente nga GerlandaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gerlanda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gerlanda? Voto për emrin tënd