Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frodine

Është emri yt Frodine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Freedom, Fortino, Fortune, Fordon, Faridoon, Fortunio, Fardin, Friedeemann
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortuna, Frodina, Ferdina, Faprathan, Friedemann, Ferdenia, Fradina, Ferdiyan
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Frodine's në Facebook. Pozicioni #806275
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FrodinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frodine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frodine? Voto për emrin tënd