Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Friedeemann

Është emri yt Friedeemann? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Freedom, Fortino, Fortune, Fordon, Faridoon, Fortunio, Fardin, Fahrudin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortuna, Frodina, Frodine, Ferdina, Faprathan, Friedemann, Ferdenia, Fradina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga FriedeemannPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Friedeemann? Voto për emrin tënd


Është emri yt Friedeemann? Voto për emrin tënd