Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fordon

Është emri yt Fordon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Freedom, Fortino, Fortune, Faridoon, Fortunio, Fardin, Friedeemann, Fahrudin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortuna, Frodina, Frodine, Ferdina, Faprathan, Friedemann, Ferdenia, Fradina
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Fordon's në Facebook. Pozicioni #807315
Kategoritë:
Komente nga FordonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fordon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fordon? Voto për emrin tënd