Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fortino

Është emri yt Fortino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Freedom, Fortune, Fordon, Faridoon, Fortunio, Fardin, Friedeemann, Fahrudin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortuna, Frodina, Frodine, Ferdina, Faprathan, Friedemann, Ferdenia, Fradina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 485 Fortino's në Facebook. Pozicioni #57845
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FortinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fortino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fortino? Voto për emrin tënd