Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filomina

Është emri yt Filomina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filemon, Faleen, Flin, Flann, Filomeno, Felan, Felimy, Flynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filomena, Flan, Flanna, Faline, Filomenia, Flamina, Flaminia, Faylinn
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Filomina's në Facebook. Pozicioni #164774
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FilominaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filomina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filomina? Voto për emrin tënd