Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Filomena

Është emri yt Filomena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Filomela
Djem me tinguj të ngjashëm:Filemon, Faleen, Flin, Flann, Filomeno, Felan, Felimy, Flynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flan, Flanna, Faline, Filomenia, Flamina, Flaminia, Faylinn, Folami
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6355 Filomena's në Facebook. Pozicioni #8460
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FilomenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Filomena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Filomena? Voto për emrin tënd