Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flamina

Është emri yt Flamina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filemon, Faleen, Flin, Flann, Filomeno, Felan, Felimy, Flynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filomena, Flan, Flanna, Faline, Filomenia, Flaminia, Faylinn, Folami
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Flamina's në Facebook. Pozicioni #1212440
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FlaminaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flamina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flamina? Voto për emrin tënd