Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flaminia

Është emri yt Flaminia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filemon, Faleen, Flin, Flann, Filomeno, Felan, Felimy, Flynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filomena, Flan, Flanna, Faline, Filomenia, Flamina, Faylinn, Folami
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 360 Flaminia's në Facebook. Pozicioni #71708
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FlaminiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flaminia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flaminia? Voto për emrin tënd