Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Estefany

Është emri yt Estefany? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Estevan, Estefan, Esteban, Estevon, Estefanio, Estéfano, Estavan, Estefán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estephani, Estefani, Estefana, Estefania, Estebana, Estephanie, Esthefani, Estefanie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 85 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3170 Estefany's në Facebook. Pozicioni #14572
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga EstefanyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estefany? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estefany? Voto për emrin tënd