Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Estephani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Estephani.
Është emri yt Estephani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me kurorë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Estevan, Estefan, Esteban, Estevon, Estefanio, Estéfano, Estavan, Estefán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estefani, Estefany, Estefana, Estefania, Estebana, Estephanie, Esthefani, Estefanie
Vlerësimi:
3/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Estephani's në Facebook. Pozicioni #129609
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EstephaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Estephani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Estephani? Voto për emrin tënd