Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Esthefani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Esthefani.
Është emri yt Esthefani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me kurorë
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Estevan, Estefan, Esteban, Estevon, Estefanio, Estéfano, Estavan, Estefán
Vajza me tinguj të ngjashëm:Estephani, Estefani, Estefany, Estefana, Estefania, Estebana, Estephanie, Estefanie
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Esthefani's në Facebook. Pozicioni #237859
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EsthefaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esthefani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esthefani? Voto për emrin tënd