Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernst

Është emri yt Ernst? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Arnest, Arnost, Arnst, Earnse, Earnst, Earst, Earstke, Erenst, Ern, Ernastine, Ernest, Ernesta, Erneste, Ernestina, Ernesto, Erneszt, Ernstine, Nest
Djem me tinguj të ngjashëm:Ernest, Ernesto, Earnest, Eornost, Erneszt, Erenst, Earnst, Ereneo Costo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernesta, Erneste, Erna Juwita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6870 Ernst's në Facebook. Pozicioni #7964
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga ErnstPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernst? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernst? Voto për emrin tënd