Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernest

Është emri yt Ernest? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ernst
Djem me tinguj të ngjashëm:Ernesto, Ernst, Earnest, Eornost, Erneszt, Erenst, Earnst, Ereneo Costo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernesta, Erneste, Erna Juwita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Erni
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 98310 Ernest's në Facebook. Pozicioni #960
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 6 shkronja - Top 100 Swahilian emrat - Popullore slloven emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga Ernest


Ernest ( 17 vjeç) 2018-12-20
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernest? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernest? Voto për emrin tënd