Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernestino

Është emri yt Ernestino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ernest
Djem me tinguj të ngjashëm:Earnestin, Earnstine, Ernst-Daan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernestina, Ernestene, Erna Setyo Utami, Ernestine, Ernesztina, Earnestine, Ernstine, Earnestyna
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Ernestino's në Facebook. Pozicioni #361778
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ErnestinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernestino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernestino? Voto për emrin tënd