Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ernestina

Është emri yt Ernestina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ernst
Djem me tinguj të ngjashëm:Ernestino, Earnestin, Earnstine, Ernst-Daan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernestene, Erna Setyo Utami, Ernestine, Ernesztina, Earnestine, Ernstine, Earnestyna, Ernastine
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4035 Ernestina's në Facebook. Pozicioni #12087
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga ErnestinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernestina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernestina? Voto për emrin tënd