Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ernestene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ernestene.
Është emri yt Ernestene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i ndershëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ernestino, Earnestin, Earnstine, Ernst-Daan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ernestina, Erna Setyo Utami, Ernestine, Ernesztina, Earnestine, Ernstine, Earnestyna, Ernastine
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Ernestene's në Facebook. Pozicioni #453035
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga ErnestenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ernestene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ernestene? Voto për emrin tënd