Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Arnest

Është emri yt Arnest? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ernst
Djem me tinguj të ngjashëm:Arnst, Arnost, Armstead, Ahura Mazda
Vajza me tinguj të ngjashëm:Arya Manjeet
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 230 Arnest's në Facebook. Pozicioni #99498
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 6 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Arnest


Arnest ( 5 vjeç) 2016-01-22
Dua te di kuptimin e emrit Arnest
Arnest ( 5 vjeç) 2016-01-22
Dua te di kuptimin e emrit Arnest

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Arnest? Voto për emrin tënd


Është emri yt Arnest? Voto për emrin tënd