Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erni Erisa

Është emri yt Erni Erisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ehrenreich, Erwin Enrique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ehrenreich, Erwin Enrique
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Elisa
Emrat e vëllezërve:Isard
Emrat e motrave:Megi
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 10 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 10 shkronja
Komente nga Erni ErisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erni Erisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erni Erisa? Voto për emrin tënd