Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erjola Mara

Është emri yt Erjola Mara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erica Eleonora
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Klodian, Ervin, Edison
Emrat e motrave:Nuk Kam, Rajmonda
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 11 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 11 shkronja
Komente nga Erjola Mara


Erjola Mara ( 33 vjeç) 2017-11-17
Me pelqen emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erjola Mara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erjola Mara? Voto për emrin tënd