Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Erivan

Është emri yt Erivan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ervin, Ervine, Erbin, Erben, Erpan, Earvin, Erfan, Ervyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ervina, Erfani, Eravana, Ervana, Ervan, Erfini
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Erivan's në Facebook. Pozicioni #164895
Kategoritë:
Komente nga ErivanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Erivan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Erivan? Voto për emrin tënd