Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ericson

Është emri yt Ericson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ersen, Ersan, Erjon, Ersin, Erkan, Ercan, Erjan, Erickson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Erjona, Erasma, Erresina, Ercin, Erigone, Erskina, Euryganeia, Erkina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12240 Ericson's në Facebook. Pozicioni #5030
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat skandinave - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga EricsonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ericson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ericson? Voto për emrin tënd