Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endija

Është emri yt Endija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Endijs, Entje, Entus, Eentsje, Endik, Entse, Eimantas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endekie, Enteke, Endocia, Endhik, Entsje, Emmetje, Emtiaz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Endija's në Facebook. Pozicioni #237965
Kategoritë:Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga EndijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endija? Voto për emrin tënd